• Rodinný dům A, pohled z ulice
  • Rodinný dům A - interiér obývacího pokoje
  • Rodinný dům A, pohled ze zahrady

Rodinný dům A

Pojďte na návštěvu

Újezd u Průhonic - Praha 11

Rodinný dům A

Rodinné domy A - tvoří většinovou zástavbu celého projektu. Je jich celkem šest. Každý z nich je na pozemku cca 400 m2.

Tři z nich byly dostavěny už v zimě 2015 a prodány na jaře 2016. Další tři byly dokončeny v roce 2017 a následně prodány. 

Interiéry všech domů jsou realizovány jako 5+kk o užitné ploše cca 150 m2 s možností rozšíření o dětskou hernu a pracovnu v půdní vestavbě o celkové výměře přibližně 60 m2. 

V 1. NP se nachází obývací pokoj s jídelnou, který je propojený s kuchyní. Ke kuchyni je připojena komora, dále zde může být pokoj pro hosty či pracovna, koupelna s WC, technická místnost a úklidová komora. Variantně je možné spojit kuchyni a pracovnu a vytvořit tak velmi prostornou kuchyň s jídelním koutem.

Z obývacího pokoje lze přes veliké posuvné prosklené dveře projít na terasu o rozloze 25 m2, realizovanou z krásného borového dřeva upraveného procesem tepelné úpravy Thermowood, který materiálu dodá trvalé fyzikální a mechanické vlastnosti. Terasa je opticky odcloněna od ostatních domů a představuje tak příjemný a intimní prostor.

Přilehlý obývací pokoj je maximálně prosvětlen díky již zmíněným proskleným dveřím a rohové soustavě oken provedených na celou světlou výšku místnosti.

Ve 2. NP se nachází rodičovská ložnice s privátní koupelnou, šatnou a prostornou střešní terasou, dále pak dvě dětské ložnice, dětská koupelna a samostatné WC.

V jedné z dětských ložnic je realizováno designové arkýřové okno, do něhož je možné se posadit a relaxovat pohledem do okolní zeleně.

K domu je připojena prostorná garáž opatřená i východem do zahrady, resp. na vnitřní terasy v 1. NP.

Garáž a vstupní část domu je obložena kompaktními deskami pro exteriér Fundermax, která dodávávají celému domu přírodní a zároveň moderní vzhled.

Každý z domů má také 2 venkovní parkovací stání.

Prodáno

Domluvit prohlídku

Pokud si chcete domluvit prohlídku, vyplňte a odešlete následující formulář. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu.