• Rodinný dům A, pohled z ulice
  • Rodinný dům A - interiér obývacího pokoje
  • Rodinný dům A, pohled ze zahrady

Rodinný dům B

Pojďte na návštěvu

Újezd u Průhonic - Praha 11

Rodinný dům B

Rodinné domy B jsou v celém projektu pouze dva a tvoří severní hranici komplexu pozemků. Jejich pozemky o velikosti cca 400 m2 jsou tedy orientovány na jih.

Interiér domu je realizován jako 6+kk o užitné ploše cca 180m2.

V 1. NP se nachází obývací pokoj s jídelnou, který je propojený s kuchyní. Dále je zde pokoj pro hosty či pracovna, koupelna s WC technická místnost a úklidový prostor.

Z obývacího pokoje lze přes veliké posuvné prosklené dveře projít na zahradu a terasu o rozloze 22 m2, realizovanou z krásného borového dřeva upraveného procesem tepelné úpravy Thermowood, který materiálu dodá trvalé fyzikální a mechanické vlastnosti.

Přilehlý obývací pokoj je maximálně prosvětlen díky již zmíněnému průchodu na terasu a velikému čtvercovému oknu s možností sezení v jeho vnitřním rámu.

Ve 2. NP se nachází 4 ložnice a 2 koupelny + samostatné WC. Druhá z koupelen přísluší k “rodičovské” ložnici.  V rodičovské ložnici je také realizováno designové arkýřové okno, do něhož je možné se posadit a relaxovat pohledem do okolní zeleně.

Ze dvou ložnic je vstup na střešní terasu se zahradou s extenzivní zelení.

K domu je připojena prostorná garáž opatřená i východem do zahrady, resp. na vnitřní terasy v 1. NP.

Garáž a vstupní část domu je obložena ušlechtilou finskou dřevinou, která dodává celému domu přírodní a zároveň moderní vzhled.

Každý z domů má 1 venkovní parkovací stání.

Prodáno 

Domluvit prohlídku

Pokud si chcete domluvit prohlídku, vyplňte a odešlete následující formulář. Ozveme se Vám v nejbližším možném termínu.